Keresés

Részletes keresés

Springdale Creative Commons License 2014-10-15 13:50:00 2693

Köszi, írtam! Üdv

A hozzászólás:
veggie83 Creative Commons License 2014-10-10 07:53:13 2692

Szia! 

Ha írsz egy üzenetet a mail címemre, akkor tudok ajánlani valakit Pesten aki megnézi a gerlédet. :) nem orvos, de a tenyésztők is sokat tudnak. :) 

 

kacagogerlehonlap@gmail.com 

 

 

Előzmény:
Springdale Creative Commons License 2014-10-08 23:25:26 2691

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni, mert mi is betegeskedünk... A 4 éves hímem gyakran hirtelen a tollához kap a jobb szárnya mögött, közben fura hangot ad ki, mintha "nyögne". Az elmúlt napokban egyre többször, és hangosabban csinálja, ezért megvizsgáltam, és azt vettem észre, hogy az adott pontot a csőrével már sebesre kaparta... Van fürdősóm, paraziták ellen, emellett vitamincseppem is, de egyelőre úgy tűnik, egyik sem használ. Azért ma megint alaposan megfürdettem, a sebet betadinnal kitisztítottam. Mit tegyek még, tudtok esetleg Budapest 11. kerület közelében állatorvost, akinek érdemes lenne megmutatni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!