|
|
|
|
 |
vörösmacska
2014-10-09 08:58:07
|
705159
|
Tizenhárom évvel ezelőtt pont azért hagytam abba a tenyésztést, mert akkor már tizenöten voltak, és nagyon nem volt mindegy hogy kinek a kezére adok macskát. Ha meg itt marad nálam, akkor mi lesz vele ha velem olyan dolog történik, hogy nem tudom ellátni őket. Merthogy már akkor elmúltam hatvan, egy macska, meg ha jól tartják akkor akár húsz évig is elélhet. És mindig azt mondtam, hogy remélem én maradok utoljára. A legfiatalabb szib tizenegy éves és már csak hárman vannak. Frigyesem lóg ki a sorból, ő még csak három éves. |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2014-10-09 08:51:23
|
705158
|
Szomorú dolog átélni, ahogy megbetegszenek, elkopnak. Másrészt örülnünk kell, hogy végigkísérhetjük az egész életüket, az utolsó percig gondoskodhatunk róluk. Rosszabb lenne, ha nem sikerülne.
Ha valami veszélyes helyzetbe kerültem, vagy nem éreztem jól magam, mindig eszembe ötlött, hogy mi lesz VHO-val, ha velem történik valami. Ezentúl elég lesz a saját bajommal foglalkozni... Sajnos. |
|
Előzmény:
 |
vörösmacska
2014-10-09 08:34:20
|
705157
|
16 múlt aug. 18-n. Gerinckopás, keresztbénulás:-((
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|