Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2014-10-09 08:51:23 705158

Szomorú dolog átélni, ahogy megbetegszenek, elkopnak. Másrészt örülnünk kell, hogy végigkísérhetjük az egész életüket, az utolsó percig gondoskodhatunk róluk. Rosszabb lenne, ha nem sikerülne.

Ha valami veszélyes helyzetbe kerültem, vagy nem éreztem jól magam, mindig eszembe ötlött, hogy mi lesz VHO-val, ha velem történik valami. Ezentúl elég lesz a saját bajommal foglalkozni... Sajnos.

A hozzászólás:
vörösmacska Creative Commons License 2014-10-09 08:34:20 705157

16 múlt aug. 18-n. Gerinckopás, keresztbénulás:-((

 

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2014-10-08 21:24:27 705156

Ó,nagyon sajnálom! Mennyi idős volt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!