|
|
|
|
 |
veggie83
2014-10-10 07:53:13
|
2692
|
Szia!
Ha írsz egy üzenetet a mail címemre, akkor tudok ajánlani valakit Pesten aki megnézi a gerlédet. :) nem orvos, de a tenyésztők is sokat tudnak. :)
kacagogerlehonlap@gmail.com
|
|
A hozzászólás:
 |
Springdale
2014-10-08 23:25:26
|
2691
|
Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni, mert mi is betegeskedünk... A 4 éves hímem gyakran hirtelen a tollához kap a jobb szárnya mögött, közben fura hangot ad ki, mintha "nyögne". Az elmúlt napokban egyre többször, és hangosabban csinálja, ezért megvizsgáltam, és azt vettem észre, hogy az adott pontot a csőrével már sebesre kaparta... Van fürdősóm, paraziták ellen, emellett vitamincseppem is, de egyelőre úgy tűnik, egyik sem használ. Azért ma megint alaposan megfürdettem, a sebet betadinnal kitisztítottam. Mit tegyek még, tudtok esetleg Budapest 11. kerület közelében állatorvost, akinek érdemes lenne megmutatni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|