Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-12-11 19:29:14 705166

Nagyon sajnálom... És őt is, aki nemrég ment el:-((((

CBNora Creative Commons License 2014-10-08 21:24:27 705156

Ó,nagyon sajnálom! Mennyi idős volt?

A hozzászólás:
vörösmacska Creative Commons License 2014-10-08 21:05:13 705155

Tegnap volt egy hete, hogy meghalt Grisenkám. Egyre kevesebben vagyunk. Szib, már csak három van, és negyediknek a Frigyes.

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2014-10-08 19:54:15 705154

Köszönjük!

Ti jól vagytok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!