Keresés

Részletes keresés

vörösmacska Creative Commons License 2014-10-08 21:05:13 705155

Tegnap volt egy hete, hogy meghalt Grisenkám. Egyre kevesebben vagyunk. Szib, már csak három van, és negyediknek a Frigyes.

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2014-10-08 19:54:15 705154

Köszönjük!

Ti jól vagytok?

Előzmény:
vörösmacska Creative Commons License 2014-10-08 19:46:49 705153

Nagyon sajnálom.:-(((( Együtt érzek veled.

VHO legyen könnyű álmod!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!