|
|
|
|
 |
jogértelmező
2014-10-11 18:42:44
|
342
|
"Nem kell hitelt felvennünk csak azért, mert mások azt teszik."
Ez így igaz! Csak hát ... hmmm. Tudd meg, hogy nem mindannyian születtünk oly jól időzítve - és olyan jó "családi környezetbe" hogy hitelfelvétel nélkül is lehessenek jelentős sikereink ... |
|
A hozzászólás:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-10-07 11:00:50
|
339
|
Nem kell hitelt felvennünk csak azért, mert mások azt teszik.
Olyan házban sem kell laknunk, amelyben mások laknak.
A személyes döntéstől függ. |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-10-07 10:59:30
|
338
|
"Mert ennek nagyon spéci mikroprocesszora van, ami által hitelfelvétel nélkül is képes házat építeni az utódainak"
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Én is ki szoktam engedni, vagy pohár-papírlap kombóval kitessékelni, kivéve ha megtámad.
Épp ezért...milyen kicsi és mégis bonyolult szerkezet. Logikátlan lenne ok nélkül pusztítani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|