|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2014-10-07 11:00:50
|
339
|
Nem kell hitelt felvennünk csak azért, mert mások azt teszik.
Olyan házban sem kell laknunk, amelyben mások laknak.
A személyes döntéstől függ. |
|
A hozzászólás:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-10-07 10:59:30
|
338
|
"Mert ennek nagyon spéci mikroprocesszora van, ami által hitelfelvétel nélkül is képes házat építeni az utódainak"
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Én is ki szoktam engedni, vagy pohár-papírlap kombóval kitessékelni, kivéve ha megtámad.
Épp ezért...milyen kicsi és mégis bonyolult szerkezet. Logikátlan lenne ok nélkül pusztítani. |
|
Előzmény:
 |
Hazavágyó
2014-10-06 20:37:55
|
333
|
Remélem nem off-topik amit megírok.
Amikor egyik munkahelyem ablakán berepült egy darázs, valaki kérte, csapjuk agyon.
A darazsat én inkább befogtam - bezárva egy skatulyába, majd kitéve az ablakpárkányra szabadon engedtem.
Felmerült a kérdés - miért?
- Mert ennek nagyon spéci mikroprocesszora van, ami által hitelfelvétel nélkül is képes házat építeni az utódainak...
A jelenlévők barátian bólintottak.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|