Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-12-11 19:31:36 705167

Én anno voltam olyan hülye, hogy adtam ajándékba Maine Coont... Mert valaki szimpatikus volt vagy mert jó dolga volt az adott gazdinál.

És kaptam ajándékba egy belga juhászt is, mikor Milton anno meghalt, hogy Fanny kutya megvígasztalódjon.

Tehát van erre példa, de tény, mindennek oka van.

djuice Creative Commons License 2014-10-07 00:58:30 705151

Soha nem voltam macskakiállításon így utólag is bocs a kérdésért!

Sajna sok kóbormacsekot látni. Egyszer egy ismerős egy játszótéri bokorból vitt haza két picike sziámit, így gondoltam ha ennyire mindegy az embereknek a felesleges állat, talán egy kérdést megér... De még 1x utólag is bocs! Nem akartam zavarni.

A hozzászólás:
Magdi60 Creative Commons License 2014-10-06 21:27:49 705149

Ez most nagyon nem idevaló, de egy munkatársnőm volt tegnap a Lurdy házban a macskakiállításon, és azt mondta, hogy 100 eFt alatt nem volt cica - szerinted akkor van ajándékba?

Előzmény:
djuice Creative Commons License 2014-10-06 21:14:45 705148

Nem tudjátok véletlenül hogy idehaza van-e aki maincoon vagy norvég erdei macska kölyköket ajándékozna esetleg olcsón adna el? Tudom költői a kérdés de hátha... Netalán ezek + házi macska keverékét?

Szóval nem szempont hogy fajtiszta legyen.

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!