|
|
|
|
 |
szévike
2014-10-07 17:40:55
|
705152
|
Azért nem reménytelen a dolog. Olvass, figyelj folyamatosan.
Egyre többször látni a gazdikereső oldalakon, FB-on, jófogáson, macskamenhelyek honlapján keverékmacskákat.
Viszont azok általában már nem kölyökkorúak. |
|
 |
Nyafkamacska
2014-10-06 22:36:19
|
705150
|
Előbb nézz utána mitől fajtiszta egy macska. |
|
 |
Magdi60
2014-10-06 21:27:49
|
705149
|
Ez most nagyon nem idevaló, de egy munkatársnőm volt tegnap a Lurdy házban a macskakiállításon, és azt mondta, hogy 100 eFt alatt nem volt cica - szerinted akkor van ajándékba? |
|
A hozzászólás:
 |
djuice
2014-10-06 21:14:45
|
705148
|
Nem tudjátok véletlenül hogy idehaza van-e aki maincoon vagy norvég erdei macska kölyköket ajándékozna esetleg olcsón adna el? Tudom költői a kérdés de hátha... Netalán ezek + házi macska keverékét?
Szóval nem szempont hogy fajtiszta legyen.
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|