Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-10-07 10:59:30 338

"Mert ennek nagyon spéci mikroprocesszora van, ami által hitelfelvétel nélkül is képes házat építeni az utódainak"

 

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Én is ki szoktam engedni, vagy pohár-papírlap kombóval kitessékelni, kivéve ha megtámad.

Épp ezért...milyen kicsi és mégis bonyolult szerkezet. Logikátlan lenne ok nélkül pusztítani.

A hozzászólás:
Hazavágyó Creative Commons License 2014-10-06 20:37:55 333

Remélem nem off-topik amit megírok.

Amikor egyik munkahelyem ablakán berepült egy darázs, valaki kérte, csapjuk agyon.

A darazsat én inkább befogtam - bezárva egy skatulyába, majd kitéve az ablakpárkányra szabadon engedtem.

Felmerült a kérdés - miért? 

- Mert ennek nagyon spéci mikroprocesszora van, ami által hitelfelvétel nélkül is képes házat építeni az utódainak...

A jelenlévők barátian bólintottak.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!