Keresés

Részletes keresés

Hazavágyó Creative Commons License 2014-10-06 20:16:56 332

"Első körben mi magunk legyünk jobbak, bánjunk jobban környezetünnkel... És ez már a problémák jelentős részét meg is oldaná."

 

Ha sikerülne valamiféle ipari növesztéses eljárással olcsón megtermelni a táplálékul szolgáló húsféleségeket - aránylag környezetkímélő módon - nem kellene állatokat bérmunkásokkal leöletni.

A hozzászólás:
Neowe Creative Commons License 2014-10-06 09:38:52 329

Filozófia kérdés? Első körben mi magunk legyünk jobbak, bánjunk jobban környezetünnkel... És ez már a problémák jelentős részét meg is oldaná.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!