|
|
|
|
 |
Hazavágyó
2014-10-06 20:16:56
|
332
|
"Első körben mi magunk legyünk jobbak, bánjunk jobban környezetünnkel... És ez már a problémák jelentős részét meg is oldaná."
Ha sikerülne valamiféle ipari növesztéses eljárással olcsón megtermelni a táplálékul szolgáló húsféleségeket - aránylag környezetkímélő módon - nem kellene állatokat bérmunkásokkal leöletni. |
|
A hozzászólás:
 |
Neowe
2014-10-06 09:38:52
|
329
|
Filozófia kérdés? Első körben mi magunk legyünk jobbak, bánjunk jobban környezetünnkel... És ez már a problémák jelentős részét meg is oldaná. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|