|
|
|
|
 |
Hazavágyó
2014-10-06 19:57:08
|
331
|
"Sztem az ember nem ragadozó, hogy örökké harcoljon. A növényevők hatalmas csordákban nagyjából békésen megvannak."
Az embernek ragadozói szemei vannak. (A növényevők szemei általában oldalt vannak, a ragadozókéi pedig elől - miként az emberéi.)
Ettől függetlenül az ember "vegyes" kategória. Állkapocs-izmai azonban viszonylag gyengék - ezáltal képtelen prédát ejteni csupán harapással. Vsz. ezen utóbbi probléma miatt kénytelen cselekhez folyamodni. |
|
A hozzászólás:
 |
Apóca polca
2014-10-06 09:28:59
|
328
|
Sztem az ember nem ragadozó, hogy örökké harcoljon. A növényevők hatalmas csordákban nagyjából békésen megvannak. |
|
Előzmény:
 |
Hazavágyó
2014-10-04 23:03:53
|
322
|
A "munka" szerintem egy mű-szó (mesterséges) - gondolom egyidős a kizsákmányoló társadalmakkal
A "harc" sokkal régebbi. A harc az igen! Nélküle létezni abszolúte értelmetlen.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|