Keresés

Részletes keresés

Hazavágyó Creative Commons License 2014-10-06 19:57:08 331

"Sztem az ember nem ragadozó, hogy örökké harcoljon. A növényevők hatalmas csordákban nagyjából békésen megvannak."

 

Az embernek ragadozói szemei vannak. (A növényevők szemei általában oldalt vannak, a ragadozókéi pedig elől - miként az emberéi.)

Ettől függetlenül az ember "vegyes" kategória. Állkapocs-izmai azonban viszonylag gyengék - ezáltal képtelen prédát ejteni csupán harapással. Vsz. ezen utóbbi probléma miatt kénytelen cselekhez folyamodni.

A hozzászólás:
Apóca polca Creative Commons License 2014-10-06 09:28:59 328

Sztem az ember nem ragadozó, hogy örökké harcoljon. A növényevők hatalmas csordákban nagyjából békésen megvannak.

Előzmény:
Hazavágyó Creative Commons License 2014-10-04 23:03:53 322

A "munka" szerintem egy mű-szó (mesterséges) - gondolom egyidős a kizsákmányoló társadalmakkal

A "harc" sokkal régebbi. A harc az igen! Nélküle létezni abszolúte értelmetlen.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!