Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2014-10-05 19:51:27 705144

Köszönöm mindenkinek.

Úgy tűnik, béldaganat nyirokcsomó áttétekkel. Most csütörtökön voltunk szív- és hasi ultrahangon, mert vízesedett a hasa, ott derült ki.

Két hét alatt zajlott le az egész, bár viszapörgetve lehet találni előjeleket, válogatósabb lett, dehát ez előfordul, nem gondol az ember rögtön rosszra. Múlt hétfőn tűnt föl, hogy aránylag nagy a hasa, és romlott az étvágya. Megnézte a háziorvosa ultrahanggal, és látta, hogy víz van benne. A szívre gyanakodtunk, mivel a régóta fennálló pajzsmirigy túlműködése miatt már nem volt tökéletes, nyár elején a fogait sem merte rendbetenni a háziorvos, az egyetemen húzták ki neki a rosszakat (a szemfogaktól hátrafelé mindet).

Kezdett volna kicsit egyenesbe jönni, szépen eszegett így fogatlanul, kapott gyógyszert a pajzsmirigyére, erre jött ez...

Rendszeresen hordtam laborvizsgálatokra, az endokrinolódusa minden alkalommal gondosan végig is tapogatta, évek óta  szedte a Vetri-DMG-t, és mégis... Mire kiderült már késő volt.

Csak az vígasztal, hogy igazán rossz napja csak egy volt, reggel még maga mászott be a szivacsházba.

De nagyon üres lesz nélküle minden, nagyon össze voltunk nőve.

 

A hozzászólás:
Magdi60 Creative Commons License 2014-10-05 19:37:54 705143

Részvétem.

 

Mi volt a betegség?

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2014-10-05 16:16:30 705140

Kedves Topiktársak!

Versegi H. Oszkár élete 13. évében, súlyos betegségben ma délután meghalt.

Szerencsére elég gyorsan zajlott. Csütörtökön derült ki, hogy nagy a baj, de a Depomedrol injekció hatására péneteken és tegnap reggel még jóízűen evett, tegnap este lett rosszul. Holnapra vártam az állatorvosa segítségét, de végül magától távozott, a szivacsházában fekve.

Kérem, hogy mécseseket és a szivárványhidakat mellőzzétek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!