Keresés

Részletes keresés

mmjutka Creative Commons License 2014-10-14 21:07:04 705162

Szia, Nóra! Csak most olvastam, és nagyon sajnálom VHO-t. Hatalmas nagy macs, egy igazi egyéniség, különleges. Nem könnyű most neked, de nagyon sok szép dologra emlékezhetsz. Részvétem.

vacmarek Creative Commons License 2014-10-11 20:03:16 705161

Nagyon sajnálom :-(((

 

VHO, legyen nyugodt az álmod !

raccoons Creative Commons License 2014-10-06 18:49:32 705147

Nagyon sajnálom:-(

 

-D.Dorka- Creative Commons License 2014-10-06 13:53:24 705146

Nagyon sajnálom :(

iiko46 Creative Commons License 2014-10-05 21:11:39 705145

Nyugodj békében VHO, szeretettel emlékezünk rád!

Nora fogadd őszinte részvétem.

Magdi60 Creative Commons License 2014-10-05 19:37:54 705143

Részvétem.

 

Mi volt a betegség?

lujzella Creative Commons License 2014-10-05 19:37:10 705142

Kedves Nóra!

 

Őszinte részvétem. Oszkár nyugodj békében!

Nyafkamacska Creative Commons License 2014-10-05 17:38:07 705141

Őszinte részvétem!

 

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2014-10-05 16:16:30 705140

Kedves Topiktársak!

Versegi H. Oszkár élete 13. évében, súlyos betegségben ma délután meghalt.

Szerencsére elég gyorsan zajlott. Csütörtökön derült ki, hogy nagy a baj, de a Depomedrol injekció hatására péneteken és tegnap reggel még jóízűen evett, tegnap este lett rosszul. Holnapra vártam az állatorvosa segítségét, de végül magától távozott, a szivacsházában fekve.

Kérem, hogy mécseseket és a szivárványhidakat mellőzzétek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!