|
|
|
|
 |
mmjutka
2014-10-14 21:07:04
|
705162
|
Szia, Nóra! Csak most olvastam, és nagyon sajnálom VHO-t. Hatalmas nagy macs, egy igazi egyéniség, különleges. Nem könnyű most neked, de nagyon sok szép dologra emlékezhetsz. Részvétem. |
|
 |
vacmarek
2014-10-11 20:03:16
|
705161
|
Nagyon sajnálom :-(((
VHO, legyen nyugodt az álmod ! |
|
 |
raccoons
2014-10-06 18:49:32
|
705147
|
Nagyon sajnálom:-(
|
|
 |
-D.Dorka-
2014-10-06 13:53:24
|
705146
|
Nagyon sajnálom :( |
|
 |
iiko46
2014-10-05 21:11:39
|
705145
|
Nyugodj békében VHO, szeretettel emlékezünk rád!
Nora fogadd őszinte részvétem. |
|
 |
Magdi60
2014-10-05 19:37:54
|
705143
|
Részvétem.
Mi volt a betegség? |
|
 |
lujzella
2014-10-05 19:37:10
|
705142
|
Kedves Nóra!
Őszinte részvétem. Oszkár nyugodj békében! |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2014-10-05 16:16:30
|
705140
|
Kedves Topiktársak!
Versegi H. Oszkár élete 13. évében, súlyos betegségben ma délután meghalt.
Szerencsére elég gyorsan zajlott. Csütörtökön derült ki, hogy nagy a baj, de a Depomedrol injekció hatására péneteken és tegnap reggel még jóízűen evett, tegnap este lett rosszul. Holnapra vártam az állatorvosa segítségét, de végül magától távozott, a szivacsházában fekve.
Kérem, hogy mécseseket és a szivárványhidakat mellőzzétek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|