Keresés

Részletes keresés

Hazavágyó Creative Commons License 2014-10-04 23:03:53 322

A "munka" szerintem egy mű-szó (mesterséges) - gondolom egyidős a kizsákmányoló társadalmakkal

A "harc" sokkal régebbi. A harc az igen! Nélküle létezni abszolúte értelmetlen.

 

 

 

A hozzászólás:
őszszakál Creative Commons License 2014-10-04 21:25:19 321

Hasznos és értelmes munka mértékkel adagolva, tisztesen honorálva. Lehet, ez tesz jobbá a világot?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!