|
|
|
|
 |
Beer Monster
2014-10-04 20:21:20
|
314
|
"értelmessé válni?"
Na ez végre legalább ide kapcsolódik. Nyitottnak és érdeklődőnek kell lenni, és gondolkodni kell. Méghozzá nem akárhogyan, kritikusan, avagy úgy is lehet mondani, hogy reflektíven. Már csak meg kell fogadni. Biztos lehet rá más tanácsokat is adni, de ez az alap. |
|
A hozzászólás:
 |
Hazavágyó
2014-10-04 18:00:40
|
309
|
"Az ismeretek befogadásához nem mérnöknek, hanem értelmesnek kell lenni."
Hálásan köszönve értékes információd e kérdéssel élek:
Hogyan kell tudtoddal értelmesnek lenni/értelmessé válni? |
|
Előzmény:
 |
Beer Monster
2014-10-04 17:38:16
|
307
|
Nyilván. Az ismeretek befogadásához nem mérnöknek, hanem értelmesnek kell lenni.
DE HOGY A FENÉBE JÖN MÁR MINDEZ IDE? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|