Keresés

Részletes keresés

Hazavágyó Creative Commons License 2014-10-04 18:17:27 311

"A logikára és az alkotásra kell törekedni,"

 

Igen.

A hozzászólás:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-10-04 07:54:33 300

A logikára és az alkotásra kell törekedni, és nem követni majom módjára a másik egyed(ek) helytelen viselkedését, csak azért, mert az a megszokott (és logikátlan).

Előzmény:
Hazavágyó Creative Commons License 2014-10-03 00:29:37 292

"Összedolgozva hamarabb jutunk előre."

 

Ez logikus, de ... 

Mi legyen ama ösztöneinkkel, melyek azt diktálják, hogy ne majmoljuk annyira egymást, mint szokták tenni azt a majmok?

Nyomjuk, vagy ne nyomjuk el őket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!