|
|
|
|
 |
Hazavágyó
2014-10-04 18:17:27
|
311
|
"A logikára és az alkotásra kell törekedni,"
Igen. |
|
A hozzászólás:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-10-04 07:54:33
|
300
|
A logikára és az alkotásra kell törekedni, és nem követni majom módjára a másik egyed(ek) helytelen viselkedését, csak azért, mert az a megszokott (és logikátlan). |
|
Előzmény:
 |
Hazavágyó
2014-10-03 00:29:37
|
292
|
"Összedolgozva hamarabb jutunk előre."
Ez logikus, de ...
Mi legyen ama ösztöneinkkel, melyek azt diktálják, hogy ne majmoljuk annyira egymást, mint szokták tenni azt a majmok?
Nyomjuk, vagy ne nyomjuk el őket? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|