Keresés

Részletes keresés

Láló 36 Creative Commons License 2014-10-04 18:20:40 312

"Bizonyos ösztöneinket/késztetéseinket elnyomva jobbá tehetjük a világot.

Nyomjuk el pl. hiúságunkat!"

 

Én úgy tenném jobbá a világot, hogy nem engednék annyi felesleges dolgot gyártani, gyártatni. Ezzel a környezetet védeném és az embereket, hogy ne válhassanak maguk és mások rabszolgájává. Ne lehessen gyarmat, mint most Magyarország.

 

Támogatnám a radikális munkaidő csökkentés. Mondjuk 3 munkanap hetente. Támogatnám a sportot és a mindenféle szabadidős tevékenységeket. Nem támogatnám a felesleges termelést, sőt erősen adóztatnám és tiltanám.

A hozzászólás:
Hazavágyó Creative Commons License 2014-10-03 21:27:03 297

Bizonyos ösztöneinket/késztetéseinket elnyomva jobbá tehetjük a világot.

Nyomjuk el pl. hiúságunkat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!