|
|
|
|
 |
Láló 36
2014-10-04 18:20:40
|
312
|
"Bizonyos ösztöneinket/késztetéseinket elnyomva jobbá tehetjük a világot.
Nyomjuk el pl. hiúságunkat!"
Én úgy tenném jobbá a világot, hogy nem engednék annyi felesleges dolgot gyártani, gyártatni. Ezzel a környezetet védeném és az embereket, hogy ne válhassanak maguk és mások rabszolgájává. Ne lehessen gyarmat, mint most Magyarország.
Támogatnám a radikális munkaidő csökkentés. Mondjuk 3 munkanap hetente. Támogatnám a sportot és a mindenféle szabadidős tevékenységeket. Nem támogatnám a felesleges termelést, sőt erősen adóztatnám és tiltanám. |
|
A hozzászólás:
 |
Hazavágyó
2014-10-03 21:27:03
|
297
|
Bizonyos ösztöneinket/késztetéseinket elnyomva jobbá tehetjük a világot.
Nyomjuk el pl. hiúságunkat! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|