Keresés

Részletes keresés

Pocok75 Creative Commons License 2014-10-01 14:44:41 1594

Ez bizony így van. Nekünk is 30M benne van és hol van a vége? Szakikkal szenvedni, sok saját munka. Ideg összeroppanás az építkezéstől. Rengeteg munka összeszedni a pénzt a házra. Semmi nyaralás. Írásodból, mintha magunkat látnám, bár a fűtés nálunk kedvezőbb. Korbak egyformák vagyunk. :)

Azt hiszem ilyenkor én is csodálkozok, hogy ezek után ki fogja elcserélni ezt egy panelre, ami önkormányzatos?

A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2014-10-01 14:15:59 1592

pl amig a panelban lakó barátaim szabadidőben mennek biciklizni meg kirándulni addig én lapátolom a sódert, meg vakolok, meg festek, meg túrom a földet. a panelban kutyát se érdekli hogy néz ki a ház kívülről. felporszivoznak és mehetünk a szabadba.  és már két panellakás árát belefecöltem és még mindeg ezer minden van. súlyos árat kell fizetni a panel-családi ház váltásért.

Előzmény:
murray Creative Commons License 2014-10-01 14:10:49 1591

Csókolom, ez úgy van hogy BP és kb 30 km-es körben minden családi ház iszonyat drága ahonnan be lehet járni és ami azután van az halott, fillérekért van.  kis rezsi az nincs a családi házban főleg egy négyszobásban mert én most jöttem ki a panelból és duplája a gázfűtés mint a távhő . mondjuk a lakás alapterület is duplája. 130nm.  tudom hogy meg lehet fulladni a panelban de ha az embernek nincs 30-40 milliója egy olyan házra amin már nincs munka az jó.  annyi munka van a családi házban hogy iszonyat negyvenévesen alig bírom már és télen pl sokkal jobb a panelban.  vannak képeslapok és van a valóság. tessék meggondolni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!