Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
petikám Creative Commons License 2014-10-01 09:33:33 22663

Van egy Epson V500-am:

 

http://forum.index.hu/Article/showResultList?o=4&aq_text=&aq_cre=&user_id=1474763&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=0&t=9039390

Előzmény:
Károly Hullman Creative Commons License 2014-09-27 06:56:58 22661

Tisztelt fórumozok!

Ha valakinek van elfekvőben negatív szkennere és el szeretné adni, akkor azt szívesen megvenném.Kis és középformátumú negatívokat szkennelnék vele.

Emilem publikus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!