Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-09-23 01:44:54 22660

Beszeltem egy Kodak alkalmazottal, bar o nem a fotoreszlegnel dolgozik. annyit emlitett, hogy a szabadalmakbol probalnak/probaltak penzt csinalni, vagy bizonyos termekeket atadni masoknak.

Előzmény:
D94A Creative Commons License 2014-09-22 13:36:01 22659

Érdekes módon történt a Kodaknál a termékpaletta szűkítése....

Sztem megszüntettek olyan nyersanyagot aminek biztos, hogy keresete lenne( f.f fotópapír, Ektar 25, E6 dia...)

Ektachrome 100D-t használták a S8 kedvelők. Ennek az anyagnak a halála óriási lökést adott a Ferrania cégnek. Mondom! Nekem az a furcsa, hogy nem a működő gyár indítja újra valamelyik megszüntetett termékét, hanem egy " új  gyár" indul.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!