|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Rőth Sándor
2014-09-15 20:32:44
|
22646
|
A géped lelki csipkéit te ismered, vagy a kezelési utasításból kiolvashatod.
Addig is fényképezz színesben (úgysem tudsz máshogy) és utólag konvertáld át a képeket ff-be. |
|
Előzmény:
 |
frida verde
2014-09-15 20:25:46
|
22645
|
Sziasztok kedves Fórumozók!
Talán akad egy hozzáértő, aki tudna segíteni a "gondomban". Van egy szuper Sony Cyber-shot DSC-WX60-as fényképezőm, viszonyunk elég harmonikus, viszont a fekete-fehér fotózással ez a barátság kezd megtörni...
Nem tudom miért, de az FF fotózásnál mindig valami nagyon furcsa effektet rak hozzá önkényesen a gép (ezt nemes egyszerűséggel "gazdag tónus"-nak nevezi el). A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám kikapcsolni ezt a hatást, és teljesen egyszerű fekete-fehér képeket készíteni?
A válaszokért hálás köszönet!
:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|