Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-09-15 20:32:44 22646

A géped lelki csipkéit te ismered, vagy a kezelési utasításból kiolvashatod.

Addig is fényképezz színesben (úgysem tudsz máshogy) és utólag konvertáld át a képeket ff-be.

Előzmény:
frida verde Creative Commons License 2014-09-15 20:25:46 22645

Sziasztok kedves Fórumozók!

 

Talán akad egy hozzáértő, aki tudna segíteni a "gondomban". Van egy szuper Sony Cyber-shot DSC-WX60-as fényképezőm, viszonyunk elég harmonikus, viszont a fekete-fehér fotózással ez a barátság kezd megtörni...

 

Nem tudom miért, de az FF fotózásnál mindig valami nagyon furcsa effektet rak hozzá önkényesen a gép (ezt nemes egyszerűséggel "gazdag tónus"-nak nevezi el). A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám kikapcsolni ezt a hatást, és teljesen egyszerű fekete-fehér képeket készíteni?

 

A válaszokért hálás köszönet!

:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!