Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-09-10 23:33:57 22641

Akkor tevedtem. 

 

Előzmény:
posthero Creative Commons License 2014-09-10 21:45:16 22640

jó nega a polypan. hogy az ilfordhoz van-e köze nem tudom mert nincs összehasonlítási alapom. arra kell vigyázni, hogy nagyon vékony mind a hordozó, mind az emulziós réteg. baromira sérülékeny emiatt. régen nagyon olcsó volt, talán még 10E sem volt postával együtt cameraboerse nevű eladótól ebayen. sokat használtam csak kazettázni utáltam mert a 90 méteres tek nem fért be a bulk töltőbe. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!