|
|
|
|
 |
telescoper
2014-09-09 17:40:38
|
7269
|
A linket kösz, a többivel nem foglalkozom., az üres de te, mert nem én, hanem neked kell, papperlapapp, nekem nem pálya. |
|
 |
Törölt nick
2014-09-09 16:49:31
|
7268
|
Bárhogy kutakodom, nem találok arra vonatkozólag rendeletet, hogy fotós tevékenység az végzettséghez kötött lenne. A fotócikk kereskedelem igen, de maga a fotózás nem. De szerintem már át kellene szaladni a kocsmába (ha már sportfotó) mert ez a beszélgetés inkább oda illik. Egyébként, ha tévednék, és kell végzettség, homályosítsatok fel, mert vállalkozás alapítás előtt állok, nem árt tudni a tudnivalókat. Az iskolákról nekem más a véleményem, én inkább vennék egy filmes gépet, 100 tekercs filmet, és egy hozzáértő őszinte ismerőst. Aztán uccu neki... a szakma megtanulása meg tényleg érdemes, nem csak azért, mert akkor tudatosabban készül egy kép, hanem mert rendkívül érdekes is :-) |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2014-09-09 13:22:16
|
7264
|
Nagyon egyszerű a válasz: nem csak érdemes, hanem kell is. Papír nélkül nem nyújthat fotós szolgáltatást. Márpedig a papírt iskolákban adják. Nem mellesleg még megtanítják a szakmára is, ami persze további előny. |
|
Előzmény:
 |
bandita39
2014-09-09 12:47:17
|
7259
|
Sziasztok, mi a véleményetek, van-e értelme fotós iskolát illetve egyetemet elvégezni?Előre is köszi a válaszokat! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|