Keresés

Részletes keresés

szl1973 Creative Commons License 2014-09-09 15:35:46 7267

Némelyiket lehetne kisebb méretben publikálni, mert nem fér el a képernyőn.

Az olyan képeket szerintem kukázhatod, ahol háttal van mindenki. Én még azt is dobnám, ahol a labda már nagyon messze jár a fejektől egy szögletnél, de ez ízlés dolga. Beívelés utáni szituációknál érdemes megnézni a képet egy szűkebb vágással, amin csak felsőtestek (és persze a labda meg a fejek:) )látszanak, mert lehet, hogy jobban néz ki.

(A vágást sok képnél lehetne szűkebbre venni, de a weblap felépítése miatt ez nem minden képnél lehetséges.)

A hozzászólás:
cole81 Creative Commons License 2014-09-09 13:20:48 7263

Kedves - általam nagyra becsült - sportfotós Urak,

az alábbi anyagot készítettem a vasárnapi válogatott mérkőzésről, kaphatnék építő jellegű kritikát, ami a fejlődés irányába visz?

https://hrvth.exposure.co/uefa-euro2016

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!