|
|
|
|
 |
szl1973
2014-09-09 15:35:46
|
7267
|
Némelyiket lehetne kisebb méretben publikálni, mert nem fér el a képernyőn.
Az olyan képeket szerintem kukázhatod, ahol háttal van mindenki. Én még azt is dobnám, ahol a labda már nagyon messze jár a fejektől egy szögletnél, de ez ízlés dolga. Beívelés utáni szituációknál érdemes megnézni a képet egy szűkebb vágással, amin csak felsőtestek (és persze a labda meg a fejek:) )látszanak, mert lehet, hogy jobban néz ki.
(A vágást sok képnél lehetne szűkebbre venni, de a weblap felépítése miatt ez nem minden képnél lehetséges.) |
|
A hozzászólás:
 |
cole81
2014-09-09 13:20:48
|
7263
|
Kedves - általam nagyra becsült - sportfotós Urak,
az alábbi anyagot készítettem a vasárnapi válogatott mérkőzésről, kaphatnék építő jellegű kritikát, ami a fejlődés irányába visz?
https://hrvth.exposure.co/uefa-euro2016 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|