Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2014-09-09 13:02:29 7261

Köszi a választ, a fiam szeretne erre a pályára lépni, de én azt tanácsoltam neki, hogy mivel ennyi önjelölt fotós van, hogy nem bírna érvényesülni, és nem lenne értelme ezen a pályán elindulni. Tudsz adni valami tanácsot ezen a téren? 

A hozzászólás:
fotóriporter Creative Commons License 2014-09-09 12:53:17 7260

Mindenképpen van értelme! Az egy sokkal nehezebb kérdés, hogy melyiket érdemes.

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2014-09-09 12:47:17 7259

Sziasztok, mi a véleményetek, van-e értelme fotós iskolát illetve egyetemet elvégezni?Előre is köszi a válaszokat! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!