|
|
|
|
 |
bandita39
2014-09-09 13:02:29
|
7261
|
Köszi a választ, a fiam szeretne erre a pályára lépni, de én azt tanácsoltam neki, hogy mivel ennyi önjelölt fotós van, hogy nem bírna érvényesülni, és nem lenne értelme ezen a pályán elindulni. Tudsz adni valami tanácsot ezen a téren? |
|
A hozzászólás:
 |
fotóriporter
2014-09-09 12:53:17
|
7260
|
Mindenképpen van értelme! Az egy sokkal nehezebb kérdés, hogy melyiket érdemes. |
|
Előzmény:
 |
bandita39
2014-09-09 12:47:17
|
7259
|
Sziasztok, mi a véleményetek, van-e értelme fotós iskolát illetve egyetemet elvégezni?Előre is köszi a válaszokat! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|