|
|
|
|
 |
telescoper
2014-09-09 13:22:16
|
7264
|
Nagyon egyszerű a válasz: nem csak érdemes, hanem kell is. Papír nélkül nem nyújthat fotós szolgáltatást. Márpedig a papírt iskolákban adják. Nem mellesleg még megtanítják a szakmára is, ami persze további előny. |
|
 |
fotóriporter
2014-09-09 12:53:17
|
7260
|
Mindenképpen van értelme! Az egy sokkal nehezebb kérdés, hogy melyiket érdemes. |
|
A hozzászólás:
 |
bandita39
2014-09-09 12:47:17
|
7259
|
Sziasztok, mi a véleményetek, van-e értelme fotós iskolát illetve egyetemet elvégezni?Előre is köszi a válaszokat! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|