Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2014-09-09 13:22:16 7264

Nagyon egyszerű a válasz: nem csak érdemes, hanem kell is. Papír nélkül nem nyújthat fotós szolgáltatást. Márpedig a papírt iskolákban adják. Nem mellesleg még megtanítják a szakmára is, ami persze további előny.

fotóriporter Creative Commons License 2014-09-09 12:53:17 7260

Mindenképpen van értelme! Az egy sokkal nehezebb kérdés, hogy melyiket érdemes.

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2014-09-09 12:47:17 7259

Sziasztok, mi a véleményetek, van-e értelme fotós iskolát illetve egyetemet elvégezni?Előre is köszi a válaszokat! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!