Á, nem megy ez így. Ismert kommunikációs technika a fórumokon. Először terelsz két postban (7256, 7246), majd nem a saját állításodat bizonyítod, hanem megkéred az ellent, hogy ő az övét. Eddig az volt az érved (két postban is), hogy erről már sokat vitáztál.
Nem fogunk vitatkozni, voltaképp nem is az volt a szándékom, csak annyi, hogy fölhívjam a többiek figyelmét (mert arra számítok, hogy vannak olyanok, akik ilyen kérdésekkel még nem foglalkoztak), hogy az állításod csak részben védhető (ha erre hajlandó lennél), így jobban járnak az olvtársak, ha hallanak ellenvéleményt. De a legfontosabb, hogy saját maguk járjanak utána, nézzenek meg erről írásokat, és alakítsák ki a saját álláspontjukat. És így akkor nem volt talán haszontalan pár gondolatomat megosztani, és természetesen a te álláspontodat is megismerni. Örömmel venném, ha tudnám, melyik a blogod, mert szívesen olvasok az enyémtől eltérő véleményeket is!
További jó fórumozást, blogírást kívánok! |