|
|
|
|
 |
Urbán Gorilla
2014-09-09 12:19:31
|
7258
|
"És, amint állítom, a művészfotózásnak (vagy bármilyen más művészi alkotó folyamatnak) is vannak szabályai."
Felsorolnál néhányat? Nem kell sokat, mondjuk öt szabályt, ami nagyon fontos. |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2014-09-09 11:59:40
|
7257
|
Én nem beszéltem egy szóval sem a sportfotózásról, hanem a szabad és kreatív fotózás (vagy akár művészfotózásnak is hívhatjuk) létező, vagy nem létező szabályiról beszéltem. És, amint állítom, a művészfotózásnak (vagy bármilyen más művészi alkotó folyamatnak) is vannak szabályai. |
|
Előzmény:
 |
Urbán Gorilla
2014-09-09 00:39:57
|
7256
|
A sportfotózás egy alkalmazott fotózás, még akkor is, ha az ember nem adja el a képeket. Az alap funkciója a dokumentálás, és annak már vannak szabályai. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|