|
|
|
|
 |
Urbán Gorilla
2014-09-09 00:30:50
|
7254
|
Olybá veszed, amilyen bá akarod:) Én nem vitatkozni jöttem ide. Nem vagyok hajlandó ugyanzokat a vitákat 28x lejátszani. Ezért írtam blogot. |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2014-09-08 18:21:58
|
7252
|
A közlendőm érdemi részére a választ lazán kihagytad. Olybá veszem, hogy igazat adtál nekem, mert nem mondtál ellent az állításomnak.
A festők is be-be szólnak egymásnak. Sőt! Van a beszólók között hivatásos beszólók is, őket hívjuk kritikusnak. |
|
Előzmény:
 |
Urbán Gorilla
2014-09-07 21:30:52
|
7246
|
"Azt ugye nehezen lehetne állítani, hogy az akadémizmusnak, impresszionizmusnak,"
Elképzelem, mikor az egyik kubista beszól a másiknak egy "Festők csoportja" fórumon vagy facebook csoportban, hogy "én szögletesebbre festettem volna". |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|