Keresés

Részletes keresés

Urbán Gorilla Creative Commons License 2014-09-09 00:30:50 7254

Olybá veszed, amilyen bá akarod:) Én nem vitatkozni jöttem ide. Nem vagyok hajlandó ugyanzokat a vitákat 28x lejátszani. Ezért írtam blogot.

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2014-09-08 18:21:58 7252

A közlendőm érdemi részére a választ lazán kihagytad. Olybá veszem, hogy igazat adtál nekem, mert nem mondtál ellent az állításomnak.

 A festők is be-be szólnak egymásnak. Sőt! Van a beszólók között hivatásos beszólók is, őket hívjuk kritikusnak.

Előzmény:
Urbán Gorilla Creative Commons License 2014-09-07 21:30:52 7246

"Azt ugye nehezen lehetne állítani, hogy az akadémizmusnak, impresszionizmusnak,"

 

Elképzelem, mikor az egyik kubista beszól a másiknak egy "Festők csoportja" fórumon vagy facebook csoportban, hogy "én szögletesebbre festettem volna".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!