Keresés

Részletes keresés

Urbán Gorilla Creative Commons License 2014-09-08 14:49:45 7250

Na de ez nem igazolja, hogy van a festészetnek kötelezően betartandó szabályrendszere. Maximum a hülye festők létét igazolja. 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-09-08 11:00:54 7249

Hidd el, hogy beszólna, mint ahogy be is szóltak egymásnak. Ilyen ez a művészvilág. "Ha meg akarod ismerni az irigységet, menj festők közé".

Előzmény:
Urbán Gorilla Creative Commons License 2014-09-07 21:30:52 7246

"Azt ugye nehezen lehetne állítani, hogy az akadémizmusnak, impresszionizmusnak,"

 

Elképzelem, mikor az egyik kubista beszól a másiknak egy "Festők csoportja" fórumon vagy facebook csoportban, hogy "én szögletesebbre festettem volna".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!