|
|
|
|
 |
Urbán Gorilla
2014-09-08 14:49:45
|
7250
|
Na de ez nem igazolja, hogy van a festészetnek kötelezően betartandó szabályrendszere. Maximum a hülye festők létét igazolja. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-09-08 11:00:54
|
7249
|
Hidd el, hogy beszólna, mint ahogy be is szóltak egymásnak. Ilyen ez a művészvilág. "Ha meg akarod ismerni az irigységet, menj festők közé". |
|
Előzmény:
 |
Urbán Gorilla
2014-09-07 21:30:52
|
7246
|
"Azt ugye nehezen lehetne állítani, hogy az akadémizmusnak, impresszionizmusnak,"
Elképzelem, mikor az egyik kubista beszól a másiknak egy "Festők csoportja" fórumon vagy facebook csoportban, hogy "én szögletesebbre festettem volna". |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|