Keresés

Részletes keresés

fotóriporter Creative Commons License 2014-09-06 22:01:17 7244
ott volna is létjogosultsága...
,-))
A hozzászólás:
peterssen Creative Commons License 2014-09-06 21:05:17 7243

Milyen szép kis tömegfelhördülés lett a dologból. Biztos egy bannerkészítő cégnél mondták. :)

Előzmény:
fotóriporter Creative Commons License 2014-09-06 08:41:56 7240
az. égfurcsább, ha a 3:2-t reklamálták. kik és mit mondtak, miért nem jó nekik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!