Keresés

Részletes keresés

peterssen Creative Commons License 2014-09-06 21:05:17 7243

Milyen szép kis tömegfelhördülés lett a dologból. Biztos egy bannerkészítő cégnél mondták. :)

A hozzászólás:
fotóriporter Creative Commons License 2014-09-06 08:41:56 7240
az. égfurcsább, ha a 3:2-t reklamálták. kik és mit mondtak, miért nem jó nekik?
Előzmény:
taylor67 Creative Commons License 2014-09-06 08:19:57 7239

Elnézést a figyelmetlenségért, 3:2 képarány a helyes.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!