Keresés

Részletes keresés

Sasi82 Creative Commons License 2014-09-06 20:50:59 7242

Sportújságokon keresztül, egyéb kiadványokban is a 3:2 a megszokott.

Sőt a sportoldalakon is ilyen arányban teszik fel a képeket.

Engem is nagyon érdekelne, hogy hol mondták ezt neked.

fotóriporter Creative Commons License 2014-09-06 08:41:56 7240
az. égfurcsább, ha a 3:2-t reklamálták. kik és mit mondtak, miért nem jó nekik?
A hozzászólás:
taylor67 Creative Commons License 2014-09-06 08:19:57 7239

Elnézést a figyelmetlenségért, 3:2 képarány a helyes.

Előzmény:
szl1973 Creative Commons License 2014-09-05 21:55:42 7237

Ha nem titok, hol és milyen témáknál szóltak meg a 16:9 miatt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!