|
|
|
|
 |
Sasi82
2014-09-06 20:50:59
|
7242
|
Sportújságokon keresztül, egyéb kiadványokban is a 3:2 a megszokott.
Sőt a sportoldalakon is ilyen arányban teszik fel a képeket.
Engem is nagyon érdekelne, hogy hol mondták ezt neked. |
|
 |
fotóriporter
2014-09-06 08:41:56
|
7240
|
| az. égfurcsább, ha a 3:2-t reklamálták. kik és mit mondtak, miért nem jó nekik? |
|
A hozzászólás:
 |
taylor67
2014-09-06 08:19:57
|
7239
|
Elnézést a figyelmetlenségért, 3:2 képarány a helyes. |
|
Előzmény:
 |
szl1973
2014-09-05 21:55:42
|
7237
|
Ha nem titok, hol és milyen témáknál szóltak meg a 16:9 miatt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|