|
|
|
|
 |
Sasi82
2014-09-06 20:47:11
|
7241
|
Szia szl1973!
Amikor megláttam, hogy mit hirdetsz, egy könnycseppem kicsordult :)
Gyönyörű darab, de sajnos számomra megfizethetetlen.
Megkérdezhetem, hogy hol és milyen rendezvényen használtad? |
|
 |
taylor67
2014-09-06 08:19:57
|
7239
|
Elnézést a figyelmetlenségért, 3:2 képarány a helyes. |
|
A hozzászólás:
 |
szl1973
2014-09-05 21:55:42
|
7237
|
Ha nem titok, hol és milyen témáknál szóltak meg a 16:9 miatt? |
|
Előzmény:
 |
taylor67
2014-09-05 08:33:18
|
7230
|
Ez a képvágás érdekes dolog. Amikor belevágtam néhány képembe úgy, hogy nem tartottam a 16:9 oldalarányt megszóltak. Így viszont sok kép használhatatlan lesz, ha belelógnak tárgyak, végtagok stb.
Tulajdonképpen mi az általánosan elfogadott, azon kívül, hogy csináljam úgy, ahogy nekem tetszik? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|