Keresés

Részletes keresés

Sasi82 Creative Commons License 2014-09-06 20:47:11 7241

Szia szl1973!

 

Amikor megláttam, hogy mit hirdetsz, egy könnycseppem kicsordult :)

Gyönyörű darab, de sajnos számomra megfizethetetlen.

Megkérdezhetem, hogy hol és milyen rendezvényen használtad?

taylor67 Creative Commons License 2014-09-06 08:19:57 7239

Elnézést a figyelmetlenségért, 3:2 képarány a helyes.

A hozzászólás:
szl1973 Creative Commons License 2014-09-05 21:55:42 7237

Ha nem titok, hol és milyen témáknál szóltak meg a 16:9 miatt?

Előzmény:
taylor67 Creative Commons License 2014-09-05 08:33:18 7230

Ez a képvágás érdekes dolog. Amikor belevágtam néhány képembe úgy, hogy nem tartottam a 16:9 oldalarányt megszóltak. Így viszont sok kép használhatatlan lesz, ha belelógnak tárgyak, végtagok stb.

Tulajdonképpen mi az általánosan elfogadott, azon kívül, hogy csináljam úgy, ahogy nekem tetszik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!