Szia Pentus!
Köszönöm kérdésed!Igen,sikerült beszélnem Attilával,ki is keverte az oldatot, rendkívül kedves volt,minden tanáccsal ellátott,csak azt sajnálom,h nem hamarabb néztem meg ezt az oldalt!
A kiscicám,Franci állapota,nagyon rövid idő alatt romlott sokat,elvittem több orvoshoz is,a 3.doki mondta meg teszt alapján,h leukózis/az oltás ellenére/,azt mondta,drága a kezelés ,kicsit az esély,altassunk.Ez volt vasárnap,mondtam,h próbáljuk megmenteni...elkezdte az interferonos kezelést/állítólag/,péntek délután hoztuk haza,addig mindent nap mentünk hozzá,kedden már falta az ételt,sétáltunk vele sokat...folyamatosan javult a kedve,nem hullámzó volt,ezért mertük elhozni,péntek este evett,szombaton már csak ímmel-ámmal,vasárnap reggel járt le az egy hetes interferonos kezelés,megkapta,még kértem infúziót is,így ottmaradt,reggel a saját Kis lábain ment a rendelőbe...menni akartam érte,mikor lejárt az infúzió,de azt mondták,össze akarják rakni,este menjünk csak...délután hívtak,h azonnal menjek,mert nem tudják "összerakni",el Kell gondolkodni az eutanázián...nem akartam elaltatni,még mindig bíztam...éjfél előtt nem sokkal halt meg a karjaimban....másnap délelőtt,az egy éves születésnapján temettem el./pénteken,ahogy hazahoztuk adtuk neki a homeopátiás szereket,de már későn.../
Nem tudom ,h MIT gondoljak,vagy csak a bizalmatlanságomból fakad, de nem értem,miért romlott rohamosan az állapota attól fogva,h elhoztuk a dokitól/reggel este vittük vissza szurira,és mégis elment egy hét alatt/
Elnézést,h Ilyen hosszan írtam,de két napja temettem ŐT el...és nagyon fáj,nagyon hiányzik.
Hát ennyi a mi történetünk.
Mindenkinek,akinek bármilyen állata van,egészséget kívánok az állatkáknak,akié pedig beteg,nekik gyógyulást!
|