Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2014-09-02 13:26:54 7205

Ok igazad van de arra  célra amiért odamentem az jónak számított volna. (a menyiséggel voltak gondok kellett volna kb 3000 kép :) )

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-09-02 13:06:18 7201

nem beszólni, vagy kritizálni akarlak, de őszintén érdekel, hogy miért gondolsz egy olyan képet jónak, amin az egész futó rajta van, csak a lábfejét vágod le?

THM_0012415333.jpg

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2014-09-02 12:43:59 7197

Van aki grimaszol anélkül is a fotósnak,egyébként én jelentkeztem a (Futó fotó felhívására csak úgy kíváncsiságból ,csináltam kb 1400 képet sajnos nagy részük inkább kuka ,a rendszerem lassúnak bizonyult a folyamatos fotózáshoz :) ,azért lett pár jó is, érdekes volt kipróbálni,egyébként tök jól éreztem ott magam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!