|
|
|
|
 |
uffneked
2014-09-02 16:31:33
|
7210
|
Hogy érted, hogy lassú volt a 2.8as tami? A fókuszra gondolsz, vagy a rekeszre? Én is ilyet terveztem volna venni, hasonló céllal, csak egy K5 elé... :) |
|
 |
nemethla
2014-09-02 13:06:57
|
7202
|
írtam mélt neked..
|
|
A hozzászólás:
 |
bandita39
2014-09-02 12:55:38
|
7199
|
Pentax K30 Tamron 70-200 2.8 ,sajnos a tamronom lassu az ilyen témához igaz még soha nem próbáltam futókat fotózni eddig ,úgyhogy lehet én voltam a pancser. :) |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2014-09-02 12:50:36
|
7198
|
Mivel voltál ott? Szombaton? Én is a vízosztás/forduló környékén ácsorogtam..
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|