Keresés

Részletes keresés

uffneked Creative Commons License 2014-09-02 16:31:33 7210

Hogy érted, hogy lassú volt a 2.8as tami? A fókuszra gondolsz, vagy a rekeszre? Én is ilyet terveztem volna venni, hasonló céllal, csak egy K5 elé... :)

nemethla Creative Commons License 2014-09-02 13:06:57 7202

írtam mélt neked..

 

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2014-09-02 12:55:38 7199

Pentax K30 Tamron 70-200 2.8 ,sajnos a tamronom lassu az ilyen témához igaz még soha nem próbáltam futókat fotózni eddig ,úgyhogy lehet én voltam a pancser. :)

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2014-09-02 12:50:36 7198

Mivel voltál ott? Szombaton? Én is a vízosztás/forduló környékén ácsorogtam..

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!