|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-09-02 13:06:18
|
7201
|
nem beszólni, vagy kritizálni akarlak, de őszintén érdekel, hogy miért gondolsz egy olyan képet jónak, amin az egész futó rajta van, csak a lábfejét vágod le?
THM_0012415333.jpg |
|
 |
nemethla
2014-09-02 12:50:36
|
7198
|
Mivel voltál ott? Szombaton? Én is a vízosztás/forduló környékén ácsorogtam..
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
nemethla
2014-08-31 18:43:46
|
7187
|
És a futókhoz is oda lehet szólni, egy mosolyt kicsalni belőlük, és máris nem tucatkép)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|