|
|
|
|
 |
szl1973
2014-09-02 11:53:18
|
7196
|
:D
Belinkelem ide is, amit megosztottál a Facebook-on, mert nagyon tanulságos, és egy kicsit talán kapcsolódik az aktuális vitatémához.
A “DSLR fotós” jelenségElőszó: Szeretném leszögezni, hogy minden jelenség alól, minden fotóstípusra nézve vannak kivételek, vannak, akik gyönyörű dolgokat csinálnak, de nem szeretném folyton odaírni, hogy "tisztelet a kivételnek", mert aki ezt az írást érti, aki ismeri a jelenséget, az pontosan[...] Bővebben! Tovább » forrás: Blog.hu |
|
 |
Chip-TFF
2014-09-02 11:18:59
|
7195
|
Uuuuu....baszki.... de gyagya vagyok! :))) |
|
A hozzászólás:
 |
peterssen
2014-09-02 11:15:49
|
7194
|
Jaj már nem teccenek a poént megfigyelni: Dunaparton-dunaparti fotó-partifotó. Hmm? :) |
|
Előzmény:
 |
Chip-TFF
2014-09-02 10:52:43
|
7193
|
Fotoztal parat alatt azt erted, hogy mindenkit lefotoztal kivetel nelkul es ok meg is alltak belevigyorogni vagy integetni az objektivbe? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|