Keresés

Részletes keresés

peterssen Creative Commons License 2014-09-02 11:15:49 7194

Jaj már nem teccenek a poént megfigyelni: Dunaparton-dunaparti fotó-partifotó. Hmm?  :) 

A hozzászólás:
Chip-TFF Creative Commons License 2014-09-02 10:52:43 7193

Fotoztal parat alatt azt erted, hogy mindenkit lefotoztal kivetel nelkul es ok meg is alltak belevigyorogni vagy integetni az objektivbe?

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2014-09-02 07:47:10 7192

Az Iron man-t a Dunaparton néztem és fotóztam is párat.. az is partifotó volt akkor?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!