|
|
|
|
 |
Chip-TFF
2014-09-02 10:52:43
|
7193
|
Fotoztal parat alatt azt erted, hogy mindenkit lefotoztal kivetel nelkul es ok meg is alltak belevigyorogni vagy integetni az objektivbe? |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2014-09-02 07:47:10
|
7192
|
Az Iron man-t a Dunaparton néztem és fotóztam is párat.. az is partifotó volt akkor? |
|
Előzmény:
 |
szl1973
2014-09-02 00:00:44
|
7191
|
Szerintem itt csupán arról van szó, hogy a sportfotózás több, mint partifotózás. Minden értelemben... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|