Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2014-09-02 10:52:43 7193

Fotoztal parat alatt azt erted, hogy mindenkit lefotoztal kivetel nelkul es ok meg is alltak belevigyorogni vagy integetni az objektivbe?

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2014-09-02 07:47:10 7192

Az Iron man-t a Dunaparton néztem és fotóztam is párat.. az is partifotó volt akkor?

Előzmény:
szl1973 Creative Commons License 2014-09-02 00:00:44 7191

Szerintem itt csupán arról van szó, hogy a sportfotózás több, mint partifotózás. Minden értelemben...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!