|
|
|
|
 |
nemethla
2014-09-02 07:47:10
|
7192
|
Az Iron man-t a Dunaparton néztem és fotóztam is párat.. az is partifotó volt akkor? |
|
A hozzászólás:
 |
szl1973
2014-09-02 00:00:44
|
7191
|
Szerintem itt csupán arról van szó, hogy a sportfotózás több, mint partifotózás. Minden értelemben... |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2014-09-01 23:43:46
|
7190
|
Jó, értelek, a futót jól megmutató kép ( ahol liheg, erőlködik, kiesik a nylve a szájából, stb ) az neki nem tetszik,mert nem szép rajta, groteszk. tehát ha sportfotónak jó, akkor azért tucatkép, ha neki tetszik, mert pózol, akkor azért... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|