Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2014-09-02 07:47:10 7192

Az Iron man-t a Dunaparton néztem és fotóztam is párat.. az is partifotó volt akkor?

A hozzászólás:
szl1973 Creative Commons License 2014-09-02 00:00:44 7191

Szerintem itt csupán arról van szó, hogy a sportfotózás több, mint partifotózás. Minden értelemben...

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2014-09-01 23:43:46 7190

Jó, értelek, a futót jól megmutató kép ( ahol liheg, erőlködik, kiesik a nylve a szájából, stb ) az neki nem tetszik,mert nem szép rajta, groteszk.  tehát ha sportfotónak jó, akkor azért tucatkép, ha neki tetszik, mert pózol, akkor azért...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!