Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2014-09-01 23:43:46 7190

Jó, értelek, a futót jól megmutató kép ( ahol liheg, erőlködik, kiesik a nylve a szájából, stb ) az neki nem tetszik,mert nem szép rajta, groteszk.  tehát ha sportfotónak jó, akkor azért tucatkép, ha neki tetszik, mert pózol, akkor azért...

A hozzászólás:
fotóriporter Creative Commons License 2014-09-01 23:20:37 7189

ahol minden futó belevigyorog az objektívbe, integet és pózol, ha fotózzák, ott pont az ilyen a tucatkép....bulikban is ugyanezért nehéz normális hangulatképeket csinálni, mert mindenki odajőn és azt akarja hogy fényképezd le ahogy pózol. sajnos a partifotósok, meg a fotózgató ismerősök erre szocializálják az embereket, csak az ilyen nem sport/hangulatkép.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2014-08-31 18:43:46 7187

És a futókhoz is oda lehet szólni, egy mosolyt kicsalni belőlük, és máris nem tucatkép))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!