|
|
|
|
 |
nemethla
2014-09-01 23:43:46
|
7190
|
Jó, értelek, a futót jól megmutató kép ( ahol liheg, erőlködik, kiesik a nylve a szájából, stb ) az neki nem tetszik,mert nem szép rajta, groteszk. tehát ha sportfotónak jó, akkor azért tucatkép, ha neki tetszik, mert pózol, akkor azért... |
|
A hozzászólás:
 |
fotóriporter
2014-09-01 23:20:37
|
7189
|
ahol minden futó belevigyorog az objektívbe, integet és pózol, ha fotózzák, ott pont az ilyen a tucatkép....bulikban is ugyanezért nehéz normális hangulatképeket csinálni, mert mindenki odajőn és azt akarja hogy fényképezd le ahogy pózol. sajnos a partifotósok, meg a fotózgató ismerősök erre szocializálják az embereket, csak az ilyen nem sport/hangulatkép. |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2014-08-31 18:43:46
|
7187
|
És a futókhoz is oda lehet szólni, egy mosolyt kicsalni belőlük, és máris nem tucatkép)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|