Keresés

Részletes keresés

shindo_a Creative Commons License 2014-08-28 18:53:00 637

Szia!

 

Nagyon szívesen! De kérdezz bátram hátha bármiben tudok  segíteni.

 

      Üdv Tünde

A hozzászólás:
pentus Creative Commons License 2014-08-28 16:59:02 636

Kedves Tünde!

 

Nagyon köszönöm.

 

 

Pentus

 

Előzmény:
shindo_a Creative Commons License 2014-08-27 21:15:31 635

Szia!

 

Az én cicámnál nem volt semmilyen probléma,  inkább a napi többszöri fecskendőzés  ami nem tetszett neki. De  szerintem akkor inkább meg kellene kérdezned Dr Székely Attilát.Nehogy allergiás legyen a cicád valamelyik összetevőre.

 

 

         Üdv és jobbulást !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!