|
|
|
|
 |
shindo_a
2014-08-28 18:53:00
|
637
|
Szia!
Nagyon szívesen! De kérdezz bátram hátha bármiben tudok segíteni.
Üdv Tünde |
|
A hozzászólás:
 |
pentus
2014-08-28 16:59:02
|
636
|
Kedves Tünde!
Nagyon köszönöm.
Pentus
|
|
Előzmény:
 |
shindo_a
2014-08-27 21:15:31
|
635
|
Szia!
Az én cicámnál nem volt semmilyen probléma, inkább a napi többszöri fecskendőzés ami nem tetszett neki. De szerintem akkor inkább meg kellene kérdezned Dr Székely Attilát.Nehogy allergiás legyen a cicád valamelyik összetevőre.
Üdv és jobbulást ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|