Keresés

Részletes keresés

pentus Creative Commons License 2014-08-28 16:59:02 636

Kedves Tünde!

 

Nagyon köszönöm.

 

 

Pentus

 

A hozzászólás:
shindo_a Creative Commons License 2014-08-27 21:15:31 635

Szia!

 

Az én cicámnál nem volt semmilyen probléma,  inkább a napi többszöri fecskendőzés  ami nem tetszett neki. De  szerintem akkor inkább meg kellene kérdezned Dr Székely Attilát.Nehogy allergiás legyen a cicád valamelyik összetevőre.

 

 

         Üdv és jobbulást !

Előzmény:
pentus Creative Commons License 2014-08-27 19:03:27 632

Sziasztok!

 

Az után érdeklődnék, hogy a ti cicátok hogy viselte a galajos kezelést?

A mi cicánk furcsán viselkedik tőle, nehezebben kap levegőt, morog, ha megérintjük és mint ha romlott volna az állapota. 

 

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!