|
|
|
|
 |
pentus
2014-08-28 16:59:02
|
636
|
Kedves Tünde!
Nagyon köszönöm.
Pentus
|
|
A hozzászólás:
 |
shindo_a
2014-08-27 21:15:31
|
635
|
Szia!
Az én cicámnál nem volt semmilyen probléma, inkább a napi többszöri fecskendőzés ami nem tetszett neki. De szerintem akkor inkább meg kellene kérdezned Dr Székely Attilát.Nehogy allergiás legyen a cicád valamelyik összetevőre.
Üdv és jobbulást ! |
|
Előzmény:
 |
pentus
2014-08-27 19:03:27
|
632
|
Sziasztok!
Az után érdeklődnék, hogy a ti cicátok hogy viselte a galajos kezelést?
A mi cicánk furcsán viselkedik tőle, nehezebben kap levegőt, morog, ha megérintjük és mint ha romlott volna az állapota.
Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|