|
|
|
|
 |
-Minarik-
2014-08-27 08:51:36
|
22621
|
Ne altasssuk magunkat. Lealltak a hordozogyartassal is, "GYartottunk eleget a jovo felhasznaloinak" felkialtassal. Szep lassn kifuttatnak mindent. A ceg haldoklik, mert hatalmas osszegeket kell kifizetniuk a nyugdijasaiknak, akik meg a gazdag idokben mentek nyugdijba. Ez roppantotta meg a ceget igazan |
|
 |
D94A
2014-08-27 08:51:36
|
22622
|
A Kodaknak sztem is vége ami az analóg fotográfiát illeti. Lehet, hogy a Tmax, Tri-x filmeket gyártja majd valamelyik leányvállalat. Ha jobban megnézzük, a Kodakhoz képest jelentéktelen cégek milyen kínálattal rendelkeznek.....
Újra indult a Ferrania is, ki fogják tölteni az Ektachrome megszűnésével támadt űrt. Kíváncsi leszek a termékpelettájukra. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
BUSZNYI
2014-08-26 09:31:33
|
22617
|
Érdekes a kavarás. Amúgy haldoklik a cég vajon, nem találtam T-Max 100 ISO filmet. Kicsit furcsállom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|