Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2014-08-27 08:51:36 22621

Ne altasssuk magunkat. Lealltak a hordozogyartassal is, "GYartottunk eleget a jovo felhasznaloinak" felkialtassal. Szep lassn kifuttatnak mindent. A ceg haldoklik, mert hatalmas osszegeket kell kifizetniuk a nyugdijasaiknak, akik meg a gazdag idokben mentek nyugdijba. Ez roppantotta meg a ceget igazan

D94A Creative Commons License 2014-08-27 08:51:36 22622

A Kodaknak sztem is vége ami az analóg fotográfiát illeti. Lehet, hogy a Tmax, Tri-x filmeket gyártja majd valamelyik leányvállalat. Ha jobban megnézzük, a Kodakhoz képest jelentéktelen cégek milyen kínálattal rendelkeznek.....

Újra indult a Ferrania is, ki fogják tölteni az Ektachrome megszűnésével támadt űrt. Kíváncsi leszek a termékpelettájukra. 

A hozzászólás:
pacs_425 Creative Commons License 2014-08-27 08:30:00 22620

Amúgy haldoklik a cég vajon

 

Ja, csődeljárás, meg rendre szűnnek meg a filmjeik.
http://www.youtube.com/watch?v=pb7lXYZTEDU

Nincs már Kodak dia, most meg a BW400CN.
Egy sörbe mernék fogadni hogy a Portra 800 lesz a következő, drága mint a fene, majd "steady decline in sales and customer usage" felkiáltással leállnak ezzel is...

Egyébként egy (szerintem nem teljes) lista a megszűnt filmekről:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_discontinued_photographic_films

 

 

A T-Max 100 azért még létezik, ne temessük.

Előzmény:
BUSZNYI Creative Commons License 2014-08-26 09:31:33 22617

Érdekes a kavarás. Amúgy haldoklik a cég vajon, nem találtam T-Max 100 ISO filmet. Kicsit furcsállom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!