|
|
|
|
 |
Perillustris
2014-09-01 22:42:40
|
7188
|
Lehet, hogy a képek között nincs nagy különbség - nyilván az alanyokat leszámítva - ha az ember egymás után nézegeti azokat, ám az adott futó jó eséllyel örül, hogy van egy vagy több jó képe magáról. |
|
 |
taylor67
2014-08-28 08:29:14
|
7183
|
Mennyivel jobb politikusokat fotózni nap mint nap?
Nem mindenki művész, a sportfotózás sem érdekel mindenkit. |
|
 |
fotóriporter
2014-08-27 17:08:36
|
7182
|
ne szóljátok le ezt a tevékenységet, nem olyan szörnyű. meg van a piaci/társadalmi igénye és szerepe, mint ahogy a partifotónak is.
igazolványképet, vagy tablóképet csinálni sem a világ legfelemelőbb, nagy művészi szabadságfokú kreatív tevékenysége, de ettől még van rá szükség és igény.
a szomorú az, hogy sokan (a jelek szerint a művelői is) úgy állnak hozzá, hogy ehhez nem kell szakértelem, tudás, bárki meg tudja csinálni. kiemelkedő tudás és hozzáértés tényleg nem kell (sőt a kreativitás kifejezetten ártalmas is lehet ebben a műfajban), de az alapokkal azért tisztában kell lenni, hogy normálisan el lehessen végezni a munkát. és szerintem nem szabad lenézni ezt a műfajt (sem)! |
|
A hozzászólás:
 |
peterssen
2014-08-26 15:43:06
|
7181
|
Akár még az is lehet, van az a pénz...
(Voltam egyszer futóversenyen, ahol hasonló feladattal küzdött egy pali, gyártotta mindenkiről a tök egyforma képeket. komolyan megsajnáltam... :) |
|
Előzmény:
 |
Chip-TFF
2014-08-26 14:27:00
|
7180
|
Feltetelezem sok fotost csabitott magahoz ezzel a reklammal. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|