|
|
|
|
 |
peterssen
2014-08-26 15:43:06
|
7181
|
Akár még az is lehet, van az a pénz...
(Voltam egyszer futóversenyen, ahol hasonló feladattal küzdött egy pali, gyártotta mindenkiről a tök egyforma képeket. komolyan megsajnáltam... :) |
|
A hozzászólás:
 |
Chip-TFF
2014-08-26 14:27:00
|
7180
|
Feltetelezem sok fotost csabitott magahoz ezzel a reklammal. :) |
|
Előzmény:
 |
szl1973
2014-08-26 11:37:40
|
7179
|
És láss csodát, futofoto csendben elhalálozott a maga egy (1) darab fórum hozzászólásával... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|